webzsm.eu

Software

Na této stránce chci nabídnout software z mé vlastní tvorby. Všechen software který zde naleznete, je výhradně freeware, k volnému použití, bez reklam, spyware a jakychkoliv obtěžujících praktik. Pro použití tohoto software se nemusíte nikde registrovat ani zadávat žádné kódy. Jedná se skutečně o freeware.

SMTPServer
/images/smtp_server.png

SMTPServer je malinký prográmek pro systémy Windows XP - Windows 8, ve verzi 32 a 64 bit. SMTPServer slouží k odesílání pošty přímo z vašeho počítače do poštovní schránky adresátů. Program je velice jednoduchý, nikde není potřeba nic nastavovat a nikde neukládá žádné informace o komunikaci. Podrobné informace se lze dočíst v příručce k programu.

Intalátor programu nainstaluje program, příručku a vytvoří zástupce v adresáři po spuštění, čimž se bude program automaticky spouštět při startu Windows. ZIP soubor obsahuje jen program v obou verzích 32 i 64bit. Samotný program můžete nahrát na USB disk a používat ho jako portable SMTP Server. Přičemž, po zavedení programu do paměti, již USB disk ke své činnosti nepotřebuje.

SMTPServer instalátor

SMTPServer.zip

SMTPServer příručka

Připravuji
 

Do budoucna připravuji E-CigCookBook, prográmek pro E-kuřáky "míchače", který umožní počítat ingredience při míchání liquidů, vytvářet a ukládat si vlastní recepty liquidů, tisk receptů a seznamů ingrediencí.